Dreams are my world 1.díl

25. března 2012 v 19:55 | Baruš... ;) |  Dreams are my world → Lovestory
DREAMS ARE MY WORLD
1.díl

Příběh je o pěti kamarádkách (Kate, Michel,Daisy, Amelii a Valarii), které pojedou na výměnný pobyt do Londýna. Šťastnou náhodou budou bydlet v Louisově rodině a tak dostanou možnost se setkat se zbytkem kapely. A jak se to všechno bude vyvíjet? Přesně tak, jakou budu mít zrovna náladu. ;D

Val:
-Mé celé jméno je Valerie, ale jestli máte rádi váš život, tak vám nedoporučuji mi takhle říkat. To jméno nesnáším! Je mi 16 a mám kaštanově vlnité vlasy. No bohužel i jednu mladší sestru a jako bonus čtyři pěkně praštěné kamarádky, takže se k sobě dobře hodíme. Ale pozor titul miss praštěná držím již desátým rokem já a navíc jsem pořádně ukacaná, takže jestli vás něco trápí, stačí zavolat mě! Vždy si umím poradit. Tedy skoro vždy. Nejsem přece superwoman. A co dál? Jako dalších milion holek, i já miluju ONE DIRECTION.A kdo ne? Pět andělů s božskými hlasy! A ještě něco o těch mých trdlech. Kate má krásné, dlouhé, blonďaté vlasy.(Ale nedoporučovala bych vtipy o blbých blondýnách. Je chytřejší než my všechny dohromady.) Jednu radu. Kate je lepší šatit, než živit. Potom tu je Michel. Nejlepší kamarádka Kate. Její mánií jsou pruhované trička. Musím uznat, že už nakazila i ostatní (včetně mne!). Daisy. Náš andílek. Nikdy mě neomrzí koumat její vlasy!A vlastně ani nevím proč? Jsou také barevné….No prostě psycho. A na konec náš benjamínek Amelie. Teda Mel.
Je jako kost a kůže!(hned bych s ní měnila) Když už jsem zmínila vlasy Daisy, nesmím zapomenout na Mel, protože její vlasy jsou černé jako uhlí. Tak a jsme kompletní. Crazy duo.


---------VE ŠKOLE---------
A je to tady. Učitel konečně vyvěsil seznam žáků, kteří se letos zúčastní výměnného pobytu v Londýně."Musím se rychle kouknout jestli jedu taky." Řekla jsem.No trochu víc na hlas. Cestou jsem potkala své nejlepší kamarádky Kate, Michel, Daisy a Mel. "Čauky." "Ahoj Val." "Holky jdete se mrknou na ten seznam?" "No jasně! Jsme víc napjaté jako ty." Ani nevíte co to pro mě znamená. Mít příležitost tři měsíce studovat v Londýně. To je něco jako sen. "Mel.Cos mi to chtěla včera večer říct, něž jsi musela končit?" "Ale…nic důležitého." "Val pojď už!" Ozvala se Daisy."Víte co, běžte se tam kouknout a dejte mi vědět." Kate se na mě podívala jejím vážným pohledem a v zápětí na mne s úsměvem vyhrkla. "Prosím tě, co blbneš? Od rána se nemůžeš dočkat chvíle, kdy se na ten kus papíru podíveš a teď tam posíláš nás?" Dala mi ruku na čelo. "Co blbneš?" Divila jsem se. "Zkouším jestli nejsi nemocná." Hodila jsem na ni můj kyselý ksicht."Jsi strašně vtipná" Michel už to nevydržela, chytla nás za ruky a táhla směrem k nástěnce. Udělala dobře! Jen co jsem zvedla svůj pohled, uviděla jsem velkým písmem VALERIE FOXTROVÁ.(Příjmení mám ještě horší než jméno) V tu chvíli jsem si připadala jako nejšťastnější člověk na světě. A co mě udělalo nejšťastnější člověkem planety? Holky jedou taky a na víc budeme bydlet spolu. Hned jak jsme se aspoň trochu vzpamatovali, začali jsme ječet jako pominuté.No každý kdo šel okolo si musel myslet, že nás akorád pustili z blázince. Věřte mi. Na to už jsme zvyklé.
---------mezitím Harry a Louis---------
"Harry!" Okřikl mě Louis "Můžeš se laskavě obléknou?"Zvláštně se zasmál."Řekni mi jediný důvod, proč bych to měl udělat?" Mrkl jsem na něho a úsměv mu vrátil."Za chvíli se tu objeví Eleanor a máme v plánu krásnou,romantickou večeři ve dvou." "ooo… To je jiná. Jdu se obléknout. A kde že to jdeme, ať vím co mám na sebe hodit." Louis se na mě divně podíval. "Harry. Čemu nerozumíš na slově ve dvou?Jdu jen já a Eleonor." Harrymu sklapl úsměv. "Já myslel, že zveš mě, a že Eleonor bude vařit." Podíval se na Louise psíma očima.
Louis se jen zasmál a nechápavě zakýval hlavou. "Harry, Harry… Příště"


---------mezitím Liam,Nial a Zayn---------
"Kluci podívejte se na tohle" Volal Liam z obýváku. Ale nikdo se neozýval. "Niale, Zayne. Kde jste?" "V kuchyni." Ozval se Nial. "To jsem opravdu nečekal" Zamumlal si jen tak pro sebe. "Pojďte na chvíli sem. Pokud možno trochu svižněji." Po chvíli se objevil Zayn a hned za ním Nial. "Niale. Co to máš na tričku?" "No..To kuře co jsi upekl bylo skvělé." Jen se pousmál. "Bylo?" "Bylo a už není." Pokračoval Nial. "No to je teď jedno. Vyšlo další číslo Bravo Girl a představte si, že jsme na hlavní stránce. Plus, je tam i rozhovor a fotky." "A co je na tom tak strašně zajímavé?" Divil se Zayn. "Koukejte se na tohle." Ukazoval na jeho fotku. "No to jsi ty. A poenta?" "Vy to nevidíte? Moje znamínko někam zmizelo. To nejsem já! Je to nějaká kopie a nebo ještě hůř mimozemšťan." To už Zayn s Nialem nevydrželi a vyprskli smíchy. "Liame. Ty jsi k popukání." "Hele. Tady píšou, že má Harry čtyři bradavky" Četl Zayn. "Cože?? To je nějaká blbost." Divil se Nial, ještě stále s úsměvem na tváři. "Tak tohle musíme proskoumat." Ozval se Liam.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Very...:D Very...:D | 25. března 2012 v 20:53 | Reagovat

na jakej blog si to psala??? :D

2 Baruš..;) Baruš..;) | 26. března 2012 v 19:37 | Reagovat

[1]: Sice nerada dělám reklamu, ale pro tenhle blog.. ;)http://swag-1d.blog.cz/ a abych se přiznala, byl to první blog, který jsem navštěvovala.. :-)

3 addy addy | 4. dubna 2013 v 16:13 | Reagovat

povedlo se ti to ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama