Just The Way You Are - Prolog

23. března 2012 v 22:21 | Káč :)

Just The Way You Are - Prolog
Jóó, fakt je to pravda! Já, Káč Hegerová, letím do Anglie! Jeden z mých největších snů se už, už splní! "Já si lééétám, já se vznááášíím … !" zpívala jsem si v duchu.
Jmenuji se Kateřina Hegerová, ale nikdo mi neřekne jinak, než Káč. Je mi čerstvě 18 let, mám rovné blonďaté vlasy (které tak strašně nesnáším!), jsem z Česka a měřím jenom 165 centimetrů. ( Fakt úžasné. Už mě předrostly všechny kámošky! Krutý to život nás, malých skřítků…)
Zbožňuju fotbal, protože je to nejúžasnější sport na světě. Potom miluju smích, čokoládu a … lhala bych, kdybych řekla, že vůbec nejsem stráášně zamilovaná do One Direction. Ty jejich dokonalé nedokonalosti! Úplně mi rozzářili můj každodenní život. Hlavně Niall … Vždycky se musím usmát, když ho vidím (nebo slyším) se smát. A ty jeho oči! Nikdo nemá tak krásně modré oči, jako on … ♥
Ale nejvíc ze všeho miluju svoje úžasně praštěné kamarádky. Míšu (Mišél), Barču ( Barůš) a Amálku (Málče).
Mišél je z nás nejvyšší. Má oříškově vlnité vlásky, které se mi nikdy nepřestanou líbit. ( A ona si pořád stěžuje … "Podívej, jak se mi to tady strašně kroutí!") Je strašně kamarádská a vždycky si umí poradit. Takový náš taťka Šmoula.
Baruš je ta, která mě už taky předrostla. (A to byla vždycky tak minimálně o 10 centimetrů menší, než já!) Má kaštanové krátké vlnité vlasy a krásný úsměv. Vždycky nás dostane těmi svými hláškami a poznámkami a každému vždycky vymyslí vtipnou přezdívku. Je prostě naše sluníčko :)
Málče .. naše Málče . Má dlouhé rovné hnědé vlasy a snědou pleť. (Vypadá jako mladá Sandra Bullock a nemyslím si to jenom já! :)) Je strašně hodná a nehorázně chytrá. Nejvíc vyniká v češtině a je schopná vás hodinu poučovat o tom, kde má být "s" a kde "z". Takže vlastně chodící slovník spisovné češtiny + wikipedie k tomu. Podle mě je prostě úžasná!
Jsme každá úplně jiná a to je na tom to úžasné. Mimo jiné nás spojuje taky touha cestovat a samozřejmě … One Direction !


Tenhle příběh je o tom, jak 4 holky přestoupí na střední školu do Londýna v Anglii, kde se začnou stávat pravými "Londýňankami" a budou chtít co nejvíc poznat Londýn a jeho okolí. Co víc .. ? Čtěte dál ! .. Vaše Káč :) 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama