Dreams are my world 2.díl

6. dubna 2012 v 22:04 | Baruš... ;) |  Dreams are my world → Lovestory

----Ten den večer----
Val
Když už jsme se aspoň trochu vzpamatovali, domluvili jsme se, že se večer sejdeme u mě doma a pořádně to oslavíme. "Pořád tomu nemůžu uvěřit." Řekla Mel, když si znovu a znovu projížděla seznam. "Ano je to opravdu tady. Černé na bílém." Divila se ještě stále Mel. "Amelie Moorová. Nech toho!" Okřikla ji Kate a dodala. "Co je psáno, to je dáno. Už přestaň projíždět ten seznam a radši nám pojď říct, co všechno si sebou vezmeš?" Usmála se, jako by se nic nestalo. "Když už jste to vzpomněli…." Daisy to už nestihla dokončit, protože jí do řeči vběhla Michel. Spíš se jí vezpívala do řeči. "And then I see you on the street. In his arms, I get weak. My body fails I am on my knees. Praying." To praying vytáhla tak vysoko, že to znělo, jako by kočku za ocas tahali. No aspoň jsme se zasmáli a samozřejmě i přidali. Všechny jsme začali zpívat. " When he opens his arms and holds you close tonight. It just wont feel right. Cause I can love you more than this. YEAH."Asi jsem nezněla zrovna dvakrát nejlíp, protože mi Mel zacpala pusu mým milovaným zlavcem. (ps: Bez něho do Londýna nejedu!) No a tak se začala polštářová bitka. Možná mi to ani neuvěříte, ale na jeden den toho na nás bylo tolik, že asi po 10 minutách jsme spinkali jako andílci. Spíš andílci s rohama.
---Harry, Louis a Zayn---
Louisovi zazvonil mobil. "No rychle! Mrkev volá SOS." Řekl jsem ironicky. "Eleanor." Ušklíbl se Louis. "Vždyť říkám mrkev." To už mě ale neslyšel, protože měl plnou pusu slaďoulinkých řečiček. "Ano lásko. Hned jsem tam. Miluju tě" "A mě ne?" Zeptal jsem se s úsměvem na tváři, ale odpovědi jsem se nedočkal, protože Louis zmizel ve tmě zrádné noci. V tu chvíli mě stékla po tváři malá kapka. Když šel okolo Zayn, nechápal svým očím. "Hary. Ty brečíš?" Zeptal se mě udiveně. "Ne! Co tě nemá. Jen jsem si uvědomil, jak rychle nám náš malinký Louisík dospěl." "Aha." Poskakovali Zaynovi koutky z rohu do rohu. "Nesměj se." Okřikl jsem ho. "Já? To bych si nedovolil. Niall se tě ptá, jestli si dáš s námi pizzu?" "Cože? Niall se podělí o pizzu? To není možné!" Divil jsem se. "No zkoušíme tu novou pizzerii na rohu. Liam objednal deset druhů pizzi." "Liam se zbláznil. Kdo to všechno sní?" Koulel jsem očima "Máme Nailla, takže to nebude problém." Jen jsem se usmál. "Máš recht. Štěstí, že zítra nikam nevyrážíme, protože Niall se za chvíli ani do kalhot nevleze! A jak by to vypadalo, kdyby vystupoval v teplácích?" "Vzhledem k tomu, že by je měl na sobě Niall, tak by pak půlka Evropy nosila jen tepláky." "Včetně Justina Biebra" Nemohl jsem si odpustit. "Jistěžéé.. Ale teď už pojď, mám hlad jako vlk." Zavelel Zayn.
---Niall a Liam---
"Šunkovou taky?" Ptal se Niall. "Jasně! A taky extra pálivou." Niall se lišácky usmál. "Extra pálivou říkáš. Je na čase Harry přiostřit život.Máme ještě ty chilli papričky?" "Chilli papričky? Na co? Ta pizza bude sama o sobě zatraceně pálivá." Nechápal Liam. "Jo, ale víš jak se Harold vychloubal, že snese všechno možné. Je čas na menší testík." Letěl do spíže a za chvíli se vracel v hrstí plnou malinkých, červených chilli papriček. V jeho očích svítil malinký ďáblíček, který se nemohl dočkat Harryho reakce. Liam jen dodal. "Tohle musí někdo natočit. Letím pro kameru." A zmizel v nekončící chodbě.
----Louis a Eleanor---
Cestou k Eleonor se ještě stavím v květinářství. "Přejete si červené, nebo bílé růže?" Ptala se mě milá paní za pultem. "Tucet červených. Prosím" "Jak si budete přát" Zaplatil jsem a pokračoval za mou láskou. Poslední úprava a můžu zazvonit. Otevřela mi matka Eleanor. "Ahoj Louisi." Přivítala mě vřelým objetím. "Dobrý večer paní….." "Pojď dál. El je ve svém pokoji." "Děkuju.." Poděkoval jsem. Jsem přece slušně vychovaný. Zaklepal jsem na dveře a vstoupil dovnitř. "Ahoj moje sluníčko." Byl jsem štěstím bez sebe, že ji po dlouhé době opět vidím. "Ahoj Louisi." Z jejího hlasu jsem poznal, že se něco děje. "Stalo se něco?" Nechápavě jsem se zeptal. "No víš…musím ti něco říct…"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama