Dreams are my world 4.díl

28. dubna 2012 v 15:26 | Baruš... ;) |  Dreams are my world → Lovestory
---O týden později---
Louis už vypadá lépe. Dneska se rozhodl, že se půjde projít do parku. Jelikož celý týden prší, natáhl na sebe staré gumáky a ještě starší pláštěnku. Liam si nemohl odpustit jednu fotku, kterou pak hodil na twitter. Musím uznat, že ty kytičkované gumáky po babičce mu sekly. Vypadal jako růženka. "Louisi. Nemám jít s tebou?" Zeptal jsem se "Ani náhodou! Potřebuji si pročistit hlavu a s tebou bych ji tak akorát někde zapomněl." Okřikl mě Lou. "Já to myslel v dobrém. Co kdybys potkal nějaké fanynky. Nevypadáš ještě v té nejlepší kondici. Aspoň by toho na tebe nebylo tolik. A navíc…. už dlouho jsem se s našimi fanoušky neviděl z očí do očí. Vždycky za sebou máme tucet bodyguardů, kteří působí jako odpuzovač!" Pousmál jsem se. "Ne Harry. Dneska to opravdu zvládnu sám." Sklopil oči a pomalu šel. "Jak myslíš. Kdyby něco, budu na drátě!" odprovodil jsem ho ke dveřím a běžel za kluky. Ani jsem je nemusel nikde hledat, stačilo jít po sluchu. Nialla dřív slyšíte, než vidíte. "A já co?" Slyšel jsem a pokračoval jsem podle zvuku. "To je nespravedlivé." Naříkal si Niall. "Copak? Došli sušenky?" Zeptal jsem se s lechtivým úsměvem na tváři. "Justin Bieber Follow me." Vykřikl Zayn. "Nemusíš to pořád opakovat! Mě to stačilo jednou!" Okřikl ho Niall s vražedným pohledem. "Co?? Já chci taky." Nevěřil jsem svým uším. Mezitím Niall vytrhl notebook Zaynovi z rukou a říkal něco ve smyslu: "Dlouhodobé zírání do počítače způsobuje demenci." "Tak to sis právě vymyslel." Divil se Zayn. Nialla to nějak netrápilo, protože se mezitím přihlásil na twitter a ještě s vražedným pohledem koumal co je nového. Zrazu se jakdyby zasekl a pomalu ze sebe začal vykoktávat. "J-u-s-t-i-n B-i-e-b-e-r f-o-l-l-o-w me!" A do chvíle, než to Liam nevydržel a jednu mu vrazil, hleděl na obrazovku jako smyslu zbavený. "A pak mě tu tvrď něco o demenci!" zasmál se Zayn a Liam jen dodal: "Aspoň je ticho." Nechtěl jsem Niallovi kazit tuhle posvátnou chvíli, ale měl jsem trochu jiné plány. "Takže pánové a jedna osobo, která je úplně mimo. Louis se vydal ven, jelikož ještě nevypadal úplně nejlíp, ale pořád ještě lépe než před týdnem, rozhodl jsem se, že si zahrajeme na agenty FBI. Každý si vyberte kostým, ve kterém vás zaručeně nesmí nikdo poznat! Ani vlastní máma! Za 10 minut se tady sejdeme. "Jak poroučíte, šéfe." Vykřikli Liam se Zaynem. Niall už neseděl u počítače, ale létal kolem mě a zpíval "Never say never." Mě připadal jako zhulený, ale musíme to pochopit, teď ho následuje Justin Bieber.
--- mezitím Val ---
Už je to týden. To tak strašně rychle běží. Za týden už budeme sedět někde v letadle směr Anglie. Je to nádherná představa, ale do té doby toho musíme ještě spoustu vyřídit. Abychom na všechno nebyli sami, poprosili jsme bratra Kate, aby nám pomohl s přípravami. Ano Kate má o rok staršího bratra Petra. Někdy jí ho strašně závidím. Se vším jí pomáhá a ochraňuje ji! Já mám jen jednu příšernou sestru, které vleze všude, kam se dá. No ještě k Peťovi. Asi každá druhá holky z naší školy si s ním představuje svoji budoucnost. A ani se jim vlastně nedivím. Je chytrý, pěkný a nadaný na sport! Tři v jednom! Takový se v dnešní době jen tak lehce nenajde! Taky nám slíbil, že se za námi do té Anglie přijede na 14 dní podívat. Ale teď rychle upalovat do školy. Před odjezdem musíme zvládnout všechny zkoušky, jinak se nikam nejede. Kate a Michel je už mají za sebou, ale já Mel a Daisy ne. To dnes se rozhodne, jestli vůbec někam pojedu. Tak musím se přiznat, že si docela věřím! Učila jsem se víc, než mám ve zvyku. Mel a Daisy to mají jasné. Jsou chytré a moc se učit nemusí. Já jsem spíše líná, než blbá. Ještě poslední otčenáš a můžu jít na věc. Vlastně na test. Matikářka mě zrovna v lásce nemá, ale po hodině nervů jsem to zvládla. Tohle byl můj poslední test. "Anglie, už jedu." Svolala jsem na prázdnou třídu. Musím zavolat Diasy a Mel. "Takže jste uspěli?" radši jsem se zeptala, i když jsem odpověď už dávno znala. "Jasně, byla to brnkačka. Daisy je vedle mne a vzkazuje ti, že máš varovat Anglické úřady.." "Proč Anglické úřady?" Nechápala jsem. "Někdo je musí varovat, že přijedeme!" najednou jsem slyšela jen "pi-pi-pííí" No jo.. inteligent by si večer dobyl baterii. Ale to je vlastně fuk. Hlavní je, že jedem!! Už jen pasy a můžeme vyrazit.

--- o 10 minut později---
Když jsme šli s Harrym a Zaynem dolů do obýváku, slyšeli jsme hlasité "pomoc..pomooc.." "Horan má problém a superman se prochází někde po Londýně." Vyprskl jsem. "No tak Liame… trochu soucitu." Uzemnil mě Harry. "Tak pomůže mi někdo?" Volal ještě stále. "Vidím jak se všichni hlásíte, tak asi tam mám jít já… že?" s Harrym jsme jen přikývli. Když jsem došel za Niallem vyprskl jsem smíchy. Snažil se dostat do kostýmu párku v rohlíku. "To snad nemyslíš vážně?" "Harry řekl: aby vás nepoznala ani vlastní máma." "Kdes to sebral?" "Kdysy jsem v tom byl na maškarním, ale nevím kolik let je to přesně." "To ti já povím přesně! Vždyť by ses tam vlezl dvakrát! Nebylo to náhodou maškarní v mateřské školce?" "Kde jste?" volala na nás Harry. "Už jdeme paní Stylesová." "Paní Stylesová?" Divil se Niall. "Počkej. Hned pochopíš." Jen co jsme došli do obýváku, Niall chytl neuvěřitelný záchvat smíchu. Harry totiž využil dárku od Louise (což byly umělé prsa), paruky Zayna (používal ji když vařil v X-Factoru), a pár hadříků od jeho fanynek (bez komentáře!). Liam byl převlečený za nějakého opraváře, Zayn za ožralu s maxi břichem no a Niall se ve svém kostýmu opravdu našel! Když se tihle čtyři vydali do ulic, vypadalo to, že akorát propustili cirkus!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama