Dreams are my world 5.díl

30. dubna 2012 v 8:00 | Baruš... ;) |  Dreams are my world → Lovestory
---Louis---
Harry se o mě v poslední době stará víc než moje máma. Sotva se pohnu, mám Harryho za zadkem. Je to horší, jako ve vězení. Třeba dneska. Rozhodl jsem se jít ven. Celý týden v Londýně prší, takže jsem hledal pláštěnku a gumáky. No něco jsem našel, ale žádná sláva. Harry skákal celou dobu okolo a přemlouval mě, aby mohl jít se mnou. Upřímně? Už jsem ho měl plné zuby, takže jsem se nenechal obměkčit a šel jsem sám. Chvíli jsem se jen tak loudal parkem a pak se vydal i do města. Myslel jsem, že mám vidiny. Viděl jsem Eleanor a měl sto chutí se za ní rozběhnout a prosit, aby se ke mně vrátila. Když už jsem měl připravené, co jí řeknu, přistoupil k ní nějaký muž a políbil ji. Říkal jsem si, že to může být třeba nějaký známý, ale se známým by se nelíbala takhle vášnivě. Mé srdce se v tu chvíli rozletělo na tisíc kousků. Chtěl jsem umřít! Jediné na co jsem v tu chvíli myslel bylo to, proč mi to udělala? Copak jsem pro ni nebyl dost dobrý? Vždyť nám to tak klapalo, ne? Očiviďně ne! Musím rychle zmizet. Utíkal jsem jako nikdy a ani nevím kam. Zastavila mě až jedna malá holčička, které spadl medvídek a ona se rozplakala. Když jsem jí ho podal, usmála se na mne takovým nevinným úsměvem a dala mi pusinku na líčko. Hned mi bylo lépe, ale tu propast, kterou mi Eleanor nechala v srdci to nijak nezmenšilo. Kolem akorát prošla taková zvláštní dáma. Když jsem ji se slušnosti pozdravil, hlasem mi někoho připomínala. Ale koho? A ty vlasy už jsem taky někde viděl! Neměl jsem víc síly a tak jsem se vrátil domů. "Už jsem doma." Svolal jsem na dům, ale nikdo se neozýval. Čekal jsem, že Harold už bude při mně a bude vyzvídat… Ale nic! Bylo to divné.
---Harry, Liam, Niall a Zayn---
"Vypadáš směšně Harry." Posmíval se mi Niall. "To mi říkáš zrovna ty? Jsi oblečený za párek v rohlíku a navíc ti je ten kostým malý! No.. kdo se teď směje?" Vrátil jsem mu to. "Necháte se vy dva!" Okřikl nás náš velký taťka. (Mám na mysli Liama) Zayn nás chvíli pozoroval, sem tam se pousmál a nakonec se vydal do města. "Kam jde?" řekl Niall. "Zayne počkej na nás." Volal na něj Harry. Když jsme ho doběhli, tak nám řekl. "Myslíte, že jsem se do tohohle navlékl aniž bych to nechtěl otestovat. Jdeme do města a schválně kolik lidí nás pozná!" Pousmál se lišácky Zayn. "Jo Zayn má pravdu. Oblékli jsme se do toho skrz Louise, tak ať to stojí za to! Dámo a pánové, jde se na věc." Povzbudil nás Liam. Pár lidí se na nás dívalo jako na blázny, ale jinak to byla pohodička. Nikdo nás nepoznal. Když jsme asi půl hodiny chodili po Londýně, rozhodli jsme se, že si zajdeme do naší oblíbené kavárny. Po cestě jsme potkali Louise. "Dobrý den." Pozdravil Harryho Louis. Vypadal ještě hůř než předtím. "Nepoznal nás.." Smál se Niall. Ale Harryho zarazil Louisův výraz ve tváři. "Změna plánu. Jde se domů." Zavelel Harry. "Co? Proč? Mě se to zrovna začalo líbit." Odporoval Zayn a Niall s Liamem jen přikivovali. "Neviděli jste Louise? Vydal jako smrt! Co se asi stalo?" Přemýšlel nahlas Harry. "Prosimtě. Beztak byl v obchodě a došla mrkev!" Zkoušel to nějak vysvětlit Liam. "Jdeme a žádné odmlouvání." "Tak jo, začínám mít hlad." Hladil si bříško Niall.
---O den později---
Louis:
Zamkl jsem se ve svém pokoji a už nikdy jsem nechtěl vyjít! Jakmile jsem slyšel prásknout dveře, věděl jsem se že Harold a spol vrátil! Přesně jak jsem předpokládal. Harry vyběhl po schodech a už klepal na dveře. Nechtěl jsem aby se naštval, ale náladu jsem na něho taky neměl, takže jsem ho poslal pryč.
Harry:
Jakmile jsme včera přišli domů, utíkal jsem směrem k Louisovému pokoji, ale on neotevíral. Přes dveře jsem jen slyšel ať jdu pryč. Věděl jsem, že to nemá cenu a tak jsem se šel převléct, najíst a spát. Ostatní šli ještě do města na nějakou diskotéku.
Liam:
Když se Louis zamkne v pokoji, tak nemá cenu ho přemlouvat. Harry si šel hned po večeři lehnou a já jsem se rozhodl, že se vydám na nějakou diskotéku. Zeptal jsem se i Nialla a Zayna jestli nechtějí jít se mnou a oni souhlasili.
Niall:
Akorád jsem si vychutnával výborné špagety, když se mě Liam zeptal jestli nechci večer něco podniknout. Jelikož se Lou zamknul v pokoji a Harold vydal do říše snů jen jsem přikývl, ale podmínka byla až po mém oblíbeném seriálu.
Zayn:
Péči o svou pleť nezanedbávám. Je pro mne velice důležité abych vypadal k světu! Zrovna jsem si dával výbornou jahodovou pleťovou masku, když do koupelny vtrhl Liam o blekotal něco o nějaké diskotéce. "Proč ne! Rád půjdu." Řekl jsem. "Takže jakmile skončí Naillův oblíbený seriál, vyrážíme." Dořekl a odešel.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karolis♪♫ Karolis♪♫ | 1. května 2012 v 12:34 | Reagovat

Další prosím!!

2 Baruš.. ;) Baruš.. ;) | Web | 2. května 2012 v 19:56 | Reagovat

Opradvdu?? jsem myslela, že to nikdo nečtě!! ;DD

3 welove1direction welove1direction | Web | 2. května 2012 v 20:05 | Reagovat

[1]: Jo neboj, dneska bude další! :))

[2]: No jako proč by to nikdo nečetl? Šak je to dobré! :))

4 prstě já prstě já | 2. května 2012 v 20:22 | Reagovat

PROSIM PROSIM PROSIM jeste dalsi ja to uplne hltam ocima

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama